Polacy są za życiem. Kolej na posłów.

11569208 mJutro, 2 lipca br. Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop aborcji" złoży ponad 400 tysięcy podpisów pod projektem ustawy zakazującej zabijania dzieci przed narodzeniem ze względu na podejrzenie choroby. Podpisy nadal spływają do nas w dziesiątkach tysięcy dziennie, więc trudno oszacować ich ostateczną liczbę. O godzinie 12. przed Sejmem odbędzie się konferencja prasowa, w której wezmą udział koordynatorzy zbiórki z całej Polski. Następnie udamy sie do biura podawczego, by złożyć podpisy.

11569208 mJutro, 2 lipca br. Komitet Inicjatywy Ustawodawczej “Stop aborcji” złoży ponad 400 tysięcy podpisów pod projektem ustawy zakazującej zabijania dzieci przed narodzeniem ze względu na podejrzenie choroby. Podpisy nadal spływają do nas w dziesiątkach tysięcy dziennie, więc trudno oszacować ich ostateczną liczbę. O godzinie 12. przed Sejmem odbędzie się konferencja prasowa, w której wezmą udział koordynatorzy zbiórki z całej Polski. Następnie udamy sie do biura podawczego, by złożyć podpisy.

Od tego momentu Sejm będzie miał 3 miesiące na przeprowadzenie pierwszego czytania. Posłowie będą mieli kolejną szansę, by opowiedzieć się przeciwko zabijaniu chorych dzieci. Obecnie blisko 95% aborcji dokonywanych jest na dzieciach podejrzanych o chorobę, w dużej mierze na dzieciach z zespołem Downa. Aborcje z reguły dokonywane są w drugim trymestrze ciąży, gdy dzieci są już dobrze rozwinięte. Statystyki europejskie pokazują, że około 10-15% abortowanych dzieci rodzi się żywe, po czym umierają z głodu, pragnienia lub zimna.

Czy posłowie okażą się ludźmi sumienia?

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

Czego uczy nas nakaz zabicia Indi Gregory?

Sprawa Indi Gregory od kilku tygodni wstrząsa opinią publiczną na całym świecie. Nie pierwszy raz sąd w Wielkiej Brytanii nakazał zamordowanie chorego dziecka pomimo propozycji

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN