Polacy przeciwko zabijaniu dzieci- spektakularna klęska feministek

failureFundacja Pro - prawo do życia dowiedziała się, że pomimo zaangażowania blisko trzydziestu organizacji oraz lewicowych środowisk dysponujących ogromnymi środkami finansowymi nie udało się zebrać wymaganych 100 tysięcy podpisów pod projektem ustawy ułatwiającej zabijanie dzieci.

Suma 30 tysięcy zebranych podpisów przez organizatorów akcji "Tak dla kobiet", pokazuje jak niewielkie jest poparcie dla aborcji w Polsce. Ciekawe co na to posłowie, którzy ze strachu przed mitycznym "zwrotem aborcyjnym" nie poparli projektu chroniącego życie?

failureFundacja Pro – prawo do życia dowiedziała się, że pomimo zaangażowania blisko trzydziestu organizacji oraz lewicowych środowisk dysponujących ogromnymi środkami finansowymi nie udało się zebrać wymaganych 100 tysięcy podpisów pod projektem ustawy ułatwiającej zabijanie dzieci.

Suma 30 tysięcy zebranych podpisów przez organizatorów akcji “Tak dla kobiet”, pokazuje jak niewielkie jest poparcie dla aborcji w Polsce. Ciekawe co na to posłowie, którzy ze strachu przed mitycznym “zwrotem aborcyjnym” nie poparli projektu chroniącego życie?

{flike}

{fcomment}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN