Szukaj
Close this search box.

Polacy przeciwko zabijaniu dzieci- spektakularna klęska feministek

failureFundacja Pro - prawo do życia dowiedziała się, że pomimo zaangażowania blisko trzydziestu organizacji oraz lewicowych środowisk dysponujących ogromnymi środkami finansowymi nie udało się zebrać wymaganych 100 tysięcy podpisów pod projektem ustawy ułatwiającej zabijanie dzieci.

Suma 30 tysięcy zebranych podpisów przez organizatorów akcji "Tak dla kobiet", pokazuje jak niewielkie jest poparcie dla aborcji w Polsce. Ciekawe co na to posłowie, którzy ze strachu przed mitycznym "zwrotem aborcyjnym" nie poparli projektu chroniącego życie?

failureFundacja Pro – prawo do życia dowiedziała się, że pomimo zaangażowania blisko trzydziestu organizacji oraz lewicowych środowisk dysponujących ogromnymi środkami finansowymi nie udało się zebrać wymaganych 100 tysięcy podpisów pod projektem ustawy ułatwiającej zabijanie dzieci.

Suma 30 tysięcy zebranych podpisów przez organizatorów akcji „Tak dla kobiet”, pokazuje jak niewielkie jest poparcie dla aborcji w Polsce. Ciekawe co na to posłowie, którzy ze strachu przed mitycznym „zwrotem aborcyjnym” nie poparli projektu chroniącego życie?

{flike}

{fcomment}

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN