Pokazujemy, kto głosował za prawem do zabijania poczętych dzieci

Pikeita rynekW ostatni czwartek 13 listopada 2014r. we Wrocławiu odbyła się kolejna pikieta antyaborcyjna. Tym razem miała miejsce na rogu ulic Świdnickiej i Oławskiej – tuż przy biurze poselskim Platformy Obywatelskiej.

Pikeita rynekW ostatni czwartek 13 listopada 2014r. we Wrocławiu odbyła się kolejna pikieta antyaborcyjna. Tym razem miała miejsce na rogu ulic Świdnickiej i Oławskiej – tuż przy biurze poselskim Platformy Obywatelskiej. Miejsce i czas nie były przypadkowe. Celem było wykorzystanie jednego z ostatnich dni kampanii wyborczej na dotarcie do świadomości wyborców. Po raz kolejny chcieliśmy pokazać polityków, którzy głosowali za prawem do zabijania nienarodzonych dzieci.

Pikieta spotkała się zarówno z wieloma kontrowersjami jak i mnóstwem ciepłych słów i aprobatą ze strony przechodniów. Wiele osób zatrzymywało się przed obrazami zabitych dzieci i zadawało pytanie na głos – „Czy to jest w naszym kraju legalne?” Smutne to jest, gdy podchodzi do nas młoda osoba i usiłuje przekonać, że życie zaczyna się w 22 tygodniu życia. Do wykonania jeszcze ogromna praca nad opinią publiczną i nie można w tej pracy ustawać.

Pikietę zakończyliśmy modlitwą różańcową w intencji nienarodzonych dzieci. 24 listopada w godzinach od 8 do 9.30 zapraszamy na kolejną pikietę pod Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym. O szczegółach będziemy informować na stronie wrocławskiej komórki Fundacji Pro- prawo do życia. 

 

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN