Podpisz petycję!: Szpital Pro-Familia w Rzeszowie – katolicki czy aborcyjny?

stroj diabla aniola wieszakSzpital Pro-familia w Rzeszowie, w którym w ostatnich latach zabito trójkę dzieci z powodu podejrzenia, że po urodzeniu mogą okazać się chore, lansuje swój wizerunek szpitala o katolickich wartościach.

stroj diabla aniola wieszakSzpital Pro-familia w Rzeszowie, w którym w ostatnich latach zabito trójkę dzieci z powodu podejrzenia, że po urodzeniu mogą okazać się chore, lansuje swój wizerunek szpitala o katolickich wartościach. Krzyże do sal szpitala święci lokalny biskup, a na facebook’u tej instytucji znajdujemy odniesienia do papieża Franciszka.Jednocześnie dyrekcja Pro-familii prześladuje tych, którzy sprzeciwiają się hipokryzji szpitala. Ostatnio w procesie przeciwko Jackowi Kotuli i Przemysławowi Syczowi, którzy pikietowali w obronie dzieci, wywalczyli nawet zakaz mówienia, że aborcja to zabijanie dzieci. 

I Ty możesz przeciwstawić się hipokryzji tego szpitala. Podpisz petycję przeciwko zabijaniu dzieci i prześladowaniu obrońców życia.

TU LINK DO PETYCJI 

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN