Podpisy zbierane w towarzystwie…Palikota – relacja z pikiety w Katowicach

22 05 Katowice zbiórka i pikieta6Pikieta 21.05.2014 r. na Stawowej w Katowicach. Tym razem byliśmy uzbrojeni w megafon, co jeszcze bardziej zwracało uwagę przechodzących osób. Na miejscu okazało się, że miejsce które upatrzyliśmy sobie, żeby stać jest zajęte przez... namiot Twojego Ruchu. A w namiocie... poseł Palikot podpisujący swoją książkę.

22 05 Katowice zbiórka i pikieta6Pikieta 21.05.2014 r. na Stawowej w Katowicach. Tym razem byliśmy uzbrojeni w megafon, co jeszcze bardziej zwracało uwagę przechodzących osób. Na miejscu okazało się, że miejsce które upatrzyliśmy sobie, żeby stać jest zajęte przez… namiot Twojego Ruchu. A w namiocie… poseł Palikot podpisujący swoją książkę.

Nie wzbudziliśmy większego zainteresowania sąsiadującego namiotu, ale niektórzy z książką pod pachą lub ulotkami wyborczymi podchodzili i…podpisywali się pod naszą akcją.

Ponieważ część osób myślało, że my stoimy razem z TR, podpisywali się chętniej. Inni od razu wiedzieli, że my jesteśmy tam z innego powodu i momentami wręcz grupowo omijając namiot TR podchodzili do nas i podpisywali.

Potem przenieśliśmy się nieco dalej, żeby nikt nas nie łączył z tamtą akcją. Staliśmy ok 1,5 godziny. Z efektów jesteśmy zadowoleni.

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN