Szukaj
Close this search box.

Podpisy pod Pałacem Prezydenckim – relacja z pikiety

W sobotę 11 kwietnia br. przed południem stanęliśmy przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie, zbierając podpisy pod projektem ustawy powstrzymującym zabijanie dzieci.

W sobotę 11 kwietnia br. przed południem stanęliśmy przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie, zbierając podpisy pod projektem ustawy powstrzymującym zabijanie dzieci. Jak zawsze byliśmy obecni z naszym banerem, ukazującym prawdę o aborcji. Przypominał on także, że obecny prezydent wypowiadał się pozytywnie o tzw. kompromisie aborcyjnym, który pozwala na zabijanie ponad tysiąca dzieci każdego roku.
Nasza zbiórka przyciągała uwagę przechodniów i turystów, także zagranicznych. Osoby, które przyjechały z całej Polski, aby zwiedzić stolicę, podpisywały się pod naszym projektem i odchodziły z naklejkami i ulotkami. Wiele podpisów zebraliśmy od rodziców, którzy wyszli z dziećmi na spacer Krakowskim Przedmieściem.
Mieliśmy także okazję do rozmów z osobami, które nie słyszały jeszcze o naszym projekcie i chciały się o nim dowiedzieć nieco więcej. Już wkrótce ponownie pojawimy się na ulicach Warszawy, aby zbierać podpisy i pokazywać prawdę o zabijaniu nienarodzonych dzieci.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Agnieszka Kocimska – członek warszawskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN