Podpisy na Marszu dla Życia w Gdańsku

Wczoraj, 7-go czerwca 2015 roku odbył się szósty już Archidiecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny w Gdańsku, na którym jak co roku nie zabrakło wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do Życia.

7-go czerwca 2015 roku odbył się szósty już Archidiecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny w Gdańsku, na którym jak co roku nie zabrakło wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do Życia. Hasło tegorocznego Marszu brzmiało: “Jan Paweł II – promotor godności życia i rodziny”.
Marsz rozpoczął się na placu Trzech Krzyży w Gdańsku, gdzie zagrał zespół “Płomyczki”, a następnie Dorota Piasecka, współorganizatorka Marszu oraz jedna z jego pomysłodawczyń, wypowiedziała się w sprawie ochrony statusu rodziny. Pochód rozpoczął się ok. godziny 15:00. Zarówno na placu jak i podczas pochodu, zbierane były podpisy pod inicjatywą ustawodawczą “Stop Aborcji”, mającą na celu ochronę nienarodzonych dzieci przed aborcją. Zbiórka spotkała się z ciepłym odzewem, a uczestnicy marszu bardzo chętnie podpisywali się pod projektem, często z własnej inicjatywy. Zebrano ponad 680 podpisów.
Podczas Marszu widoczny był również transparent akcji “Nie dla pigułki śmierci”, mającej na celu sprzeciwienie się sprzedaży pigułki “Ella one” bez recepty.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska-8826_60x60.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – Fundacja Pro-Prawo do Życia, komórka Rumia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN