Szukaj
Close this search box.

Podpisy na Marszu dla Życia w Gdańsku

Wczoraj, 7-go czerwca 2015 roku odbył się szósty już Archidiecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny w Gdańsku, na którym jak co roku nie zabrakło wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do Życia.

7-go czerwca 2015 roku odbył się szósty już Archidiecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny w Gdańsku, na którym jak co roku nie zabrakło wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do Życia. Hasło tegorocznego Marszu brzmiało: „Jan Paweł II – promotor godności życia i rodziny”.
Marsz rozpoczął się na placu Trzech Krzyży w Gdańsku, gdzie zagrał zespół „Płomyczki”, a następnie Dorota Piasecka, współorganizatorka Marszu oraz jedna z jego pomysłodawczyń, wypowiedziała się w sprawie ochrony statusu rodziny. Pochód rozpoczął się ok. godziny 15:00. Zarówno na placu jak i podczas pochodu, zbierane były podpisy pod inicjatywą ustawodawczą „Stop Aborcji”, mającą na celu ochronę nienarodzonych dzieci przed aborcją. Zbiórka spotkała się z ciepłym odzewem, a uczestnicy marszu bardzo chętnie podpisywali się pod projektem, często z własnej inicjatywy. Zebrano ponad 680 podpisów.
Podczas Marszu widoczny był również transparent akcji „Nie dla pigułki śmierci”, mającej na celu sprzeciwienie się sprzedaży pigułki „Ella one” bez recepty.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska-8826_60x60.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – Fundacja Pro-Prawo do Życia, komórka Rumia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN