Podkarpacie przeciw barbarzyństwu zabijania nienarodzonych dzieci!

W sobotę w Rzeszowie miała miejsce uliczna zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy obejmującym prawną ochroną życie wszystkich nienarodzonych dzieci.

W sobotę w Rzeszowie miała miejsce uliczna zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy obejmującym prawną ochroną życie wszystkich nienarodzonych dzieci.

Mieszkańcy Rzeszowa, który stał się symbolem walki z zabijaniem nienarodzonych dzieci i tym razem stanęli na wysokości zadania popierając swoim podpisem projekt ustawy.

By dać możliwość opowiedzenia się za życiem jeszcze większej liczbie mieszkańców Podkarpacia takie zbiórki będą organizowane w kolejnych tygodniach.
W niedzielę 24 kwietnia przeprowadzamy zbiórkę przed parafią Chrystusa Króla w Łańcucie w godzinach 7:30-12:00. Zapraszamy mieszkańców z okolicy!
W sobotę 30 kwietnia zapraszamy na zbiórkę podpisów w Rzeszowie przy rondzie Dmowskiego ( skrzyżowanie alei Cieplińskiego i Piłsudskiego ) w godzinach 10:00 -12:00.
O następnych będziemy informować na bieżąco.

Zachęcamy wszystkich by w poczuciu odpowiedzialności za los bezbronnych dzieci włączyli się w tą inicjatywę.
Bezbronne dzieci czekają na państwa aktywne działania.
Kontakt z koordynatorami Inicjatywy Ustawodawczej “STOP ABORCJI” na Podkarpaciu:
przemyslaw.sycz@proprawodozycia.pl
jacek.kotula@proprawodozycia.pl

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Przemysław Sycz – rzeszowska komórka Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

zdj.: Sebastian Zwirn

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN