Pod Błoniem stanęła wystawa “Wybierz Życie”

W sobotnie przedpołudnie 7 marca bieżącego roku, już po raz kolejny na terenie gminy Błonie stanęła wystawa pt. ,,Wybierz Życie”. Tym razem jest to teren Parafii Najświętszej Marii Panny w Rokitnie. Wystawę zorganizowała Błońska Komórka Fundacji Pro-Prawo do Życia.

W sobotnie  przedpołudnie  7 marca  bieżącego roku,  już po raz kolejny na terenie gminy Błonie  stanęła wystawa  pt. ,,Wybierz  Życie”. Tym razem jest to teren Parafii Najświętszej Marii Panny w Rokitnie. Wystawę zorganizowała  Błońska Komórka Fundacji Pro-Prawo do Życia.
Dzięki uprzejmości  Kustosza  Sanktuarium,  wystawę będą  mogli  oglądać przez najbliższe tygodnie nie tylko parafianie,  ale także liczni podróżujący. Warto przypomnieć że jest to już druga wystawa zorganizowana  przez księży Orionistów – wcześniej była to parafia w Łaźniewie koło Błonia. Niech  przykładem dla innych parafii i proboszczów, będzie sanktuarium   Matki Bożej Rokitniańskiej Wspomożycielki Prymasów Polski .

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Zachariasz Wachowiak[/author_info] [/author]

Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN