Szukaj
Close this search box.

Aborcjoniści nie chcą by ciałom zabitych dzieci należał się pochówek

Od 2017 roku obowiązuje w Teksasie prawo nakazujące pochówek bądź kremację ciał i szczątków ciał dzieci pochodzących z poronień, aborcji i ciąż pozamacicznych. Organizacje proaborcyjne sprzeciwiające się temu prawu złożyły pozew w sądzie twierdząc, że obciąży to aborterów zbyt dużymi kosztami.

Od 2017 roku obowiązuje w Teksasie prawo nakazujące pochówek bądź kremację ciał i szczątków ciał dzieci pochodzących z poronień, aborcji i ciąż pozamacicznych. Organizacje proaborcyjne sprzeciwiające się temu prawu złożyły pozew w sądzie twierdząc, że obciąży to aborterów zbyt dużymi kosztami, tudzież sprawi, że niezamożne kobiety nie będą mogły skorzystać z ich usług.

Nie jest to oczywiście prawdą, bo nie tylko koszty pochówków nie są wysokie, ale Konferencja Katolickich Biskupów Teksasu zaoferowała, że pochowają wszystkie abortowane dzieci za darmo.

Dlaczego więc zwolennicy zabijania dzieci protestują? Bo wymaga się od nich szacunku dla ciał osób, które jeszcze za życia potraktowali w najbardziej barbarzyński sposób z możliwych. Ciężko im znieść wypominanie im, że mają do czynienia z małymi ludźmi, których ciałom nawet po śmierci należy się szacunek. Nic dziwnego, że starają się zamknąć usta tym, którzy pośrednio wypominają im ludobójstwo.

Źródło: http://www.lifenews.com/2018/07/16/abortion-activists-fight-texas-law-requiring-proper-burial-for-aborted-babies/

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ola-musiał.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN