Po pikietach czas na wystawę – wystawa w Węgorzewie

W samym centrum Węgorzewa, dzięki uprzejmości parafii św. Apostołów Piotra i Pawła, a także wsparciu przyjaciół, stanęła wystawa antyaborcyjna. Wystawa znajduje się w centralnym punkcie miasta, przy głównej ulicy, na wzniesieniu – stąd też jest doskonale widoczna.

W samym centrum Węgorzewa, dzięki uprzejmości parafii św. Apostołów Piotra i Pawła, a także wsparciu przyjaciół, stanęła wystawa antyaborcyjna.

Wystawa znajduje się w centralnym punkcie miasta, przy głównej ulicy, na wzniesieniu – stąd też jest doskonale widoczna. Choć stoi dopiero od kilku dni, widziały ją już (i zabrały głos w sprawie) tysiące osób – w dużej mierze przyczyniły się do tego odbywające się uroczystości kościelne, świetne położenie, jak i darmowa reklama, którą zapewniły nam niezawodne Dziewuchy Dziewuchom Węgorzewo.

W parze z tak wielkim zainteresowaniem tematem idą również czyny osób, które nie są w stanie udźwignąć prawdy na temat zabijanych dzieci. Po zaledwie jednym dniu ekspozycji wystawy na teren parafii wtargnęły osoby, które niewiele sobie robiąc z faktu, że banery są własnością prywatną – zaczęły je oklejać. Na niewiele się to zdało, po chwili mieszkańcy znów mogli zapoznać się z faktami na temat aborcji. Wystawa budzi żywe zainteresowanie, o każdej porze widać w pobliżu osoby, które się jej przyglądają.

Podsumowując – wystawa stanęła, stoi i stać będzie mimo oporu pewnych ciemnych sił. My zaś zapraszamy wszystkich mieszkańców Węgorzewa i okolic, którzy uważają, że zabijanie dzieci jest niemoralne do współpracy. Odezwij się, a my odezwiemy się do Ciebie. Godzina czy dwie w miesiącu na rzecz dobrej sprawy to z pewnością dobrze spędzony czas 🙂

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/10/bartłomiej-kejn.jpg[/author_image] [author_info]Bartłomiej Kejn – Fundacja Pro-Prawo do Życia; koordynator lokalny w Węgorzewie[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN