Plebiscyt na najbardziej obłudnego polityka – Herody roku 2013!

herody-big2 ncZbliżają się Święta Bożego Narodzenia i zapewne wielu z Was kojarzy, choćby z Jasełek postać Króla Heroda, który kazał wymordować wszystkich chłopców poniżej drugiego roku życia. Postać ta kojarzy się nie tylko z okrucieństwem, ale i z obłudą władcy, który mówił do Mędrców: „... donieście mi , abym i ja mógł pójść i oddać mu pokłon".

W tym roku mieliśmy okazję zobaczyć podobną postawę u wielu naszych rodzimych „władców" – polskich polityków. Wobec tego ogłaszamy plebiscy na Heroda roku 2013! Już dziś możesz zgłosić kandydata, który według Ciebie zasłużył na to niechlubne miano.

herody-big2 ncZbliżają się Święta Bożego Narodzenia i zapewne wielu z Was kojarzy, choćby z Jasełek postać Króla Heroda, który kazał wymordować wszystkich chłopców poniżej drugiego roku życia. Postać ta kojarzy się nie tylko z okrucieństwem, ale i z obłudą władcy, który mówił do Mędrców: „… donieście mi , abym i ja mógł pójść i oddać mu pokłon”.

W tym roku mieliśmy okazję zobaczyć podobną postawę u wielu naszych rodzimych „władców” – polskich polityków. Wobec tego ogłaszamy plebiscy na Heroda roku 2013! Już dziś możesz zgłosić kandydata, który według Ciebie zasłużył na to niechlubne miano.

Pierwsza tura plebiscytu, która będzie trwała do 8 grudnia włącznie polega na zgłaszaniu przez Was kandydatów (napisz do nas na herod@proprawodozycia.pl ), którzy wykazali się wyjątkową obłudą, jeśli chodzi o troskę o dzieci przed narodzeniem.

Następnie wyłonimy kilku najbardziej haniebnych kandydatur, a od 9 grudnia do 28 grudnia br. (święto Świętych Młodzianków – dzieci zabitych z rozkazu Heroda) na stronie www.proprawodozycia.pl będzie można głosować na swojego „faworyta”.

Wybrany przez Was Herod roku 2013 otrzyma symboliczną nagrodę „krwawego srebrnika”.

Już dziś zapraszamy Was do udziału w tym plebiscycie! Ludzie, którzy popierają prawo do zabijania dzieci, a w wywiadach powtarzają, że są „za życiem”, powinni wiedzieć że historia zapamięta ich tak, jak króla Heroda.

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN