Plebiscyt Herod 2019 rozstrzygnięty!

Zakończyło się głosowanie w tegorocznym plebiscycie "Herod". Dlaczego właśnie on stał się niechlubnym "patronem" tego konkursu? To właśnie Herod ponad dwa tysiące lat temu zarządził rzeź niewiniątek, bojąc się utraty wpływów i władzy. Dziś wielu polityków oraz lekarzy de facto zarabiających na zabijaniu kieruje się takimi podobnym motywem.

Decyzją głosujących, na tytuł Heroda zasłużyła Julia Przyłębska, która zdobyła aż około 55% głosów. Julia Przyłębska jako prezes Trybunału Konstytucyjnego doprowadziła do tego, że TK nie zajął się wnioskiem posłów o zbadanie konstytucyjności przepisów, które pozwalają na zabijanie dzieci w łonach matek z powodu podejrzenia choroby. Blokując wniosek przyczyniła się do tego, że w dalszym ciągu w polskich szpitalach zabijane jest troje dzieci dziennie.

Na drugim miejscu uplasował się Adam Bodnar – Rzecznik Praw Obywatelskich, niestety nie wszystkich obywateli, a jedynie tych już urodzonych. Od początku swojej kadencji konsekwentnie upomina się o możliwość zabijania nienarodzonych dzieci w każdym szpitalu w Polsce. Opowiada się również za dostępnością pigułek wczesnoporonnych bez recepty.

Ostatnie miejsce zdobyli Łukasz i Gizela Jagielscy. Łukasz Jagielski od początku 2016 r. pełni funkcję ordynatora na oddziale ginekologiczno-położniczym w Powiatowym Zespole Szpitali w Oleśnicy. Od tego momentu zaczęto tam zabijać nienarodzone dzieci. Wspólnie z żoną Gizelą Jagielską prowadzi gabinet ginekologiczny. Łukasz Jagielski pozwał działaczy Fundacji Pro–Prawo do Życia za pokazywanie prawdy o działalności jego i jego żony.

Jak pokazały poprzednie edycje plebiscytu “Herod”, demaskowanie obłudników jest ważne. Pokazuje bowiem, że ludzie potrafią założyć i z uporem nosić maskę troskliwego, a przy tym robić wszystko, by nienarodzone dzieci w dalszym ciągu były mordowane.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN