Szukaj
Close this search box.

Pląsający mężczyzna i kobieta blokująca ruch – pikieta w Krakowie

Pikieta to najczęściej wybierana przez nas forma docierania do ludzi z wiedzą na temat aborcji. Jest dobrze widoczna, nie można jej ocenzurować, nie można zablokować zasięgów, jak robią to media społecznościowe. Prawda o aborcji widoczna jest dla każdego - jednak reakcje ludzi są skrajnie różne.

Wczoraj przez dwie godziny można było nas spotkać na Rondzie Grunwaldzkim. Godziny szczytu sprawiły, że setki i tysiące osób zobaczyły zabite niewinne dziecko – ofiarę aborcji.

W pewnym momencie z auta stojącego przed sygnalizacją świetlną wysiadła kobieta i podbiegła do nas, by wyrazić swoje oburzenie akcją. Na chwilę zablokowała ruch, po czym wróciła do samochodu. Z kolei mężczyzna stojący nieopodal zaczął dziwnie pląsać – skąd mogą się brać takie zachowania na widok krzywdy, która spotkała tak małego, bezbronnego człowieka? Interpretacje pozostawiamy Czytelnikowi, choć sami również mamy swoje przemyślenia.

Walka z aborcją jest przede wszystkim walką duchową. To na płaszczyźnie ludzkiego serca i rozumu toczy się zmaganie dobra i zła. Wiemy, że dobro i prawda zwyciężą – ale to od nas zależy, jak szybko się to stanie.

Zapraszamy do działania z nami! Już 13 listopada odbędzie się kolejny kurs dla obrońców życia. Zapisy na www.stronazycia.pl/kursy

Zapisz się już dziś!

...

Więcej interesujących treści

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN