Szukaj
Close this search box.

Plany MEN: masturbacja dla niemowląt

dziewczynka wstydWHO do spółki z MEN, MZ i Fundacją sieci klinik aborcyjnych Planned Parenthood zorganizowała w poniedziałek 22 kwietnia 2013 roku konferencję, na której podano przepis na skuteczną deprawację dzieci. Pod zgrabnym hasłem "Standardy edukacji seksualnej w Europie." przedstawiono zestaw wskazówek gwarantujących demoralizację człowieka już od momentu urodzenia.

Przesada? Ależ skąd! W materiałach konferencyjnych znajduje się kilkunasto-stronnicowa tabela opisująca uzyskanie pożądanych zachowań u dzieci w różnych grupach wiekowych. Pierwsza z nich, to wiek... 0-4 lat.

dziewczynka wstydWHO do spółki z MEN, MZ i Fundacją sieci klinik aborcyjnych Planned Parenthood zorganizowała w poniedziałek 22 kwietnia 2013 roku konferencję, na której podano przepis na skuteczną deprawację dzieci. Pod zgrabnym hasłem „Standardy edukacji seksualnej w Europie.” przedstawiono zestaw wskazówek gwarantujących demoralizację człowieka już od momentu urodzenia.

Przesada? Ależ skąd! W materiałach konferencyjnych znajduje się kilkunasto-stronnicowa tabela opisująca uzyskanie pożądanych zachowań u dzieci w różnych grupach wiekowych. Pierwsza z nich, to wiek… 0-4 lat. Jest również specjalny rozdział zatytułowany: „Dlaczego edukację seksualną należy rozpoczynać przed czwartym rokiem życia?”

Tak więc noworodkom, niemowlętom i dzieciom do 4 roku życia należy wpajać „masturbację we wczesnym dzieciństwie”, nie mówić o mamie i tacie, ale o tym, że są „różne rodzaje związków” jak również przygotowywać dzieci do dokonywania aborcji gdy będą starsze, poprzez wyrabianie postawy „Moje ciało należy do mnie”. Zachęca się je również do „zabawy w lekarza” oraz mówi się im, że mają płeć nie tylko „biologiczną” ale również „społeczno-kulturową”.

Potem jest już tylko gorzej. 4-6 latki definitywnie nie mogą już mieć poczucia wstydu, bo dla nich „uczucia seksualne (…) powinny być to uczucia pozytywne”, 6-9 latki mają już sobie radzić „z obrazem seksu w mediach”, 9-12 latki mogą określać swoją „orientację płciową” . 12-15 latek ma realizować swoją seksualność nawet jeśli miałoby to oznaczać konflikt „ze sprzecznymi osobistymi (wewnętrznymi) normami i wartościami (…)”, a powyżej 15 roku życia należy wymóc na dziecku zmianę „możliwych negatywnych odczuć, odrazy i nienawiści wobec homoseksualizmu”. Rozdział „Psychoseksualny rozwój dzieci” dodaje ponadto, że w wieku 16-18 lat mają miejsce stosunki seksualne (…) i w końcu seks oralny i czasami analny”.

Taki przepis na życie chce zaserwować naszym dzieciom MEN. Przytoczony przez nich opis praktyk stosowanych wobec dzieci zakłada, że każde dziecko jest od urodzenia opętane seksem. Chcą więc wmówić społeczeństwu, że dzieci mają potrzebę realizowania się seksualnie. Mamy wówczas gotową podkładkę dla legalizacji pedofilii.

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN