Szukaj
Close this search box.

Planned Parethood otwiera nową gałąź działalności – „zmianę płci”

Po tym jak wiele stanów zakazało lub znacznie ograniczyło możliwość zabijania dzieci poprzez aborcję, wielu spodziewało się bankructwa aborcyjnego giganta Planned Parenthood. Tymczasem zaczął on rozwijać inną gałąź, również polegającą na niszczeniu życia.

41 z 49 placówek Planned Parenthood Federation of America oferuje już zastrzyki z hormonów i blokery dojrzewania, aby umożliwiać dzieciom, młodzieży i dorosłym tzw. „zmianę płci”.

Zainteresowanie jest tak duże, że w Pittsburghu okres oczekiwania na „terapię” wynosi 6-8 miesięcy, a placówki na Hawajach, Alasce, w Indianie i Kentucky przestały tymczasowo przyjmować nowych „pacjentów” czekając na rozbudowę ośrodków.

(…) jeśli jesteś młodą osobą w wieku 12-17 lat w Kaliforni lub 12-16 lat w Nevadzie możesz przechodzić testy, być poddawanym terapii (…) i my nie możemy powiedzieć twoim rodzicom, opiekunom czy innym osobom, chyba że dasz nam swoją zgodę.” – głosi strona internetowa Planned Parenthood Mar Monte. Nie podaje natomiast jakie są możliwe powikłania po takiej „terapii”.

Tymczasem skutki podawania hormonów i blokerów dojrzewania są opłakane, a wiele z nich jest nieodwracalnych. Podawanie dziewczynkom i kobietom testosteronu powoduje, że ich głos staje się niski a stopy duże, czego nie da się już odwrócić. Częstą konsekwencją jest również bezpłodność a także zwiększone prawdopodobieństwo zachorowania na raka. Problemy psychiczne wydają się jeszcze dotkliwsze. Człowiek zostaje uwięziony w ciele, które nie jest ani kobiece, ani męskie, co zamiast poprawić jego stan, pogłębia jeszcze problemy z tożsamością płciową. Wiele osób żałuje później tego procesu, ale na pewne rzeczy jest już wtedy za późno.

Można tu znaleźć wiele analogii do syndromu postaborcyjnego. Większe ryzyko depresji, prób samobójczych, świadomość nieodwracalnej straty, nienawiść do siebie, poczucie krzywdy i żal do innych, że nie powstrzymali przed tym druzgocącym zdarzeniem.

Nie sposób nie odnieść więc wrażenia, że Planned Parenthood świadomie i celowo realizuje misję niszczenia człowieka, która duchowo i psychicznie dalej jest ta sama, choć realizowana na różne sposoby.

Źródła:
https://www.lifenews.com/…
https://www.plannedparenthood.org/…
Przeczytaj również: https://stronazycia.pl/

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN