Plakaty nie pozwalają aborcjonistom zabijać! – wystawa w Brzegu Dolnym

Na początku zeszłego tygodnia w Brzegu Dolnym została ustawiona antyaborcyjna wystawa. Spotkała się ona z ostrą reakcją środowisk proaborcyjnych, m.in. burmistrza Brzegu Dolnego, który domagał się od ks. Proboszcza okazania zgody na umieszczenie plakatów na terenie parafii!

Na początku zeszłego tygodnia w Brzegu Dolnym została ustawiona antyaborcyjna wystawa. Spotkała się ona z ostrą reakcją środowisk proaborcyjnych, domagano się od ks. Proboszcza okazania zgody na umieszczenie plakatów na terenie parafii!

Ponadto zostało zgłoszone zawiadomienie o wykroczeniu – wywołanie zgorszenia w miejscu publicznym. A w uzasadnieniu możemy przeczytać, że wystawa „w bezpośredni sposób uderza w zagwarantowane w Polsce prawo do przerywania ciąży”.

Kłamstwo i hipokryzja aż szczypią w uszy. Argumentację aborcjonistów można w skrócie opisać słowami: „Zabierzcie te plakaty, bo zakazują nam zabijać!”

Banery zostały przewiezione do sąsiedniej parafii. Jeśli i Ty chciałbyś mieć wystawę w swojej miejscowości, wystarczy napisać na: kontakt@proprawodozycia.pl

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN