Piszemy do E. Muska ws. cenzury na Twitterze

To Elon Musk on discrimination of pro-life views on Twitter

Dear Elon Musk,

Jesteśmy polską fundacją pro-life. Nasze konto na Twitterze @Prawo_do_zycia jeszcze dwa lata temu odnotowywało miesięczne zasięgi rzędu kilkuset tysięcy. Od kiedy Twitter zablokował na szereg sposobów dostęp do naszych treści, jesteśmy w stanie docierać w miesiącu co najwyżej do kilkudziesięciu tysięcy osób. Nasz profil nie wyświetla się w wynikach wyszukiwania, a nowi użytkownicy Twittera w ogóle nie są w stanie do niego dotrzeć. Nasze posty są ukrywane.

Nasze poglądy są na Twitterze dyskryminowane. Nasze szanse na docieranie do ludzi z informacjami o wartości życia ludzkiego od momentu poczęcia są radykalnie ograniczone. Nie jesteśmy w stanie skutecznie głosić prawdy o aborcji, ponieważ dotychczasowi właściciele Twittera zadecydowali, że poglądy pro-life nie są na tej platformie pożądane.

Czy po przejęciu przez Pana całości akcji Twittera planuje Pan przywrócić organizacjom pro-life prawo do głoszenia poglądów na równych dla wszystkich prawach? Czy możemy liczyć na to, że wolność wypowiedzi na Twitterze powróci, a nasze konto przestanie być blokowane?

Fundacja Pro – Prawo do Życia (Polska)

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN