Szukaj
Close this search box.

Piszemy do E. Muska ws. cenzury na Twitterze

To Elon Musk on discrimination of pro-life views on Twitter

Dear Elon Musk,

Jesteśmy polską fundacją pro-life. Nasze konto na Twitterze @Prawo_do_zycia jeszcze dwa lata temu odnotowywało miesięczne zasięgi rzędu kilkuset tysięcy. Od kiedy Twitter zablokował na szereg sposobów dostęp do naszych treści, jesteśmy w stanie docierać w miesiącu co najwyżej do kilkudziesięciu tysięcy osób. Nasz profil nie wyświetla się w wynikach wyszukiwania, a nowi użytkownicy Twittera w ogóle nie są w stanie do niego dotrzeć. Nasze posty są ukrywane.

Nasze poglądy są na Twitterze dyskryminowane. Nasze szanse na docieranie do ludzi z informacjami o wartości życia ludzkiego od momentu poczęcia są radykalnie ograniczone. Nie jesteśmy w stanie skutecznie głosić prawdy o aborcji, ponieważ dotychczasowi właściciele Twittera zadecydowali, że poglądy pro-life nie są na tej platformie pożądane.

Czy po przejęciu przez Pana całości akcji Twittera planuje Pan przywrócić organizacjom pro-life prawo do głoszenia poglądów na równych dla wszystkich prawach? Czy możemy liczyć na to, że wolność wypowiedzi na Twitterze powróci, a nasze konto przestanie być blokowane?

Fundacja Pro – Prawo do Życia (Polska)

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN