Szukaj
Close this search box.

PiS okłamał wyborców! Nie będzie ochrony życia

Prawo i Sprawiedliwość okłamało swoich wyborców. W październiku pod osłoną nocy posłowie odrzucili projektu ustawy "Stop Aborcji". Dziś na piętnastu stronach pustych słów rząd przyznaje, że nie pracuje i nie zamierza pracować nad żadnym projektem dotyczącym ochrony życia.

Prawo i Sprawiedliwość okłamało swoich wyborców. W październiku pod osłoną nocy posłowie odrzucili projektu ustawy „Stop Aborcji”. Dziś na piętnastu stronach pustych słów rząd przyznaje, że nie pracuje i nie zamierza pracować nad żadnym projektem dotyczącym ochrony życia. Nie ma już żadnych wątpliwości, że nienarodzone dzieci na wsparcie PiSu liczyć nie mogą. 

Członkowie partii Prawo i Sprawiedliwość przed wyborami bardzo podkreślali swoje poglądy na temat życia poczętego, twierdząc że musi być ono chronione od samego początku. Wizja uchronienia ponad tysiąca nienarodzonych rocznie od krwawych mordów wydawała się bliska.

Niestety, Prawo i Sprawiedliwość z głosujących na nich prolajferów zrobiła „profrajerów”. Tymczasem, dziś kolejnych troje dzieci zostanie zabitych w łonie matki. PiS ma na rękach krew tych bezbronnych dzieci.

Źródło: Nasz Dziennik

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN