Szukaj
Close this search box.

PiS mówi, Trump walczy z aborcją

Izba Reprezentantów Kongresu USA przegłosowała 24 stycznia, stosunkiem głosów 238:183, stały zakaz finansowania aborcji ze środków publicznych. 23 stycznia prezydent Trump podpisał zakaz finansowania organizacji zajmujących się wykonywaniem aborcji i propagandą aborcyjną za granicą.

Izba Reprezentantów Kongresu USA przegłosowała 24 stycznia, stosunkiem głosów 238:183, stały zakaz finansowania aborcji ze środków publicznych. 23 stycznia prezydent Trump podpisał zakaz finansowania organizacji zajmujących się wykonywaniem aborcji i propagandą aborcyjną za granicą. Rzecznik Białego Domu zapowiedział mocną obecność rządu podczas Marszu dla Życia w Waszyngtonie 27 stycznia, ponieważ „nie jest tajemnicą, że prezydent Trump i jego administracja zamierzają zrobić wszystko co w ich mocy w walce o życie”. Wszystko to wydarzyło się w ciągu tygodnia od zaprzysiężenia Donalda Trumpa.

A w Polsce? Od inauguracji prezydenta Dudy minęło 17 miesięcy, od zaprzysiężenia rządu Beaty Szydło 14 miesięcy. Dzieci nadal są zabijane w państwowych szpitalach za pieniądze podatników. Sejm zdominowany przez PiS zdążył odrzucić społeczny projekt „Stop aborcji”, a rzecznik klubu PiS zapowiedziała, że do końca kadencji  żadnych zmian w sprawie aborcji nie będzie.

„Dobra zmiana” w USA jakby lepsza.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/08/mariusz-dzierżawski.jpg[/author_image] [author_info]Mariusz Dzierżawski[/author_info] [/author]

Źródło: lifesitenews
Zdjęcie: By Michael Vadon (Donald Trump) [CC BY-SA 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia CommonsŹ

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN