Pikiety z okazji Dnia Świętości Życia

W poniedziałek 25 marca zostały zorganizowane przez komórkę Rumia wraz z działaczką z Leszna 4 pikiety antyaborcyjne z okazji dnia świętości życia. Prawdę o tym, czym jest aborcja powinniśmy pokazywać każdego dnia, żeby jak najwięcej ludzi wiedziało, że codziennie w polskich szpitalach morduje się średnio troje dzieci. Zdając sobie z tego sprawę nie możemy milczeć.

Staliśmy w Wejherowie, Redzie, Rumi i Gdyni. Jak zawsze pokazywanie ludziom prawdy wywoływało wiele emocji, zaczynając od osób, które nam dziękowały za to, pytały jak mogą wesprzeć nasze działania, zadawały pytania, żeby rozwiać wątpliwości dotyczące zakazu aborcji, a kończąc na osobach, które w wulgarny sposób obrażały wolontariuszy. Te przykre zachowania były raczej ze strony mężczyzn.

Kiedy staliśmy pod szpitalem w Wejherowie, ludzie pytali zdziwieni, czy takie rzeczy mają miejsce w tym szpitalu. Pewna młoda dziewczyna powiedziała, że planowała tutaj rodzić, ale myśl o tym, że w którejś z sal obok może być właśnie mordowane inne dziecko jest przerażająca. Ciężko się dziwić, niestety prawo w Polsce pozwala na traktowanie jednego dziecka z szacunkiem, pomagając mu się urodzić, kiedy inne można zabić i potraktować jak odpad medyczny tylko dlatego, że zachodziło podejrzenie, że będzie niepełnosprawne .

Jesteśmy przyzwyczajeni do negatywnych reakcji, nawet jeśli ktoś teraz reaguje w sposób agresywny, to mamy nadzieję, że kiedy stanie przed takim wyborem, to zastanowi się jeszcze raz, pamiętając o tym czym naprawdę jest aborcja. W końcu o to chodzi i jeśli ceną za to jest znoszenie wyzwisk, życzeń gwałtu itp, to jesteśmy gotowi ją ponieść.

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN