Pikiety w Warszawie – relacja

Fundacja Pro - Prawo do życia zorganizowała 28.09 2 pikiety w Warszawie. Pierwszą przed biurem informacyjnym ONZ, w związku z tym, że miłośnicy zabijania obchodzą 28 września Dzień Aborcji. Druga odbyła się przed ambasadą Irlandii. Aborcjoniści chcą wywrzeć presję na Irlandczyków, żeby dopuścili zabijanie dzieci. Mieliśmy znacznie większe banery i mocniejszy głośnik. Zwolennicy zabijania wyglądali na ciężko sfrustrowanych.

Fundacja Pro – Prawo do życia zorganizowała 28.09  dwie pikiety w Warszawie. Pierwszą przed biurem informacyjnym ONZ, w związku z tym, że miłośnicy zabijania obchodzą 28 września Dzień Aborcji. Druga odbyła się przed ambasadą Irlandii. Aborcjoniści chcą wywrzeć presję na Irlandczyków, żeby dopuścili zabijanie dzieci. Mieliśmy znacznie większe banery i mocniejszy głośnik. Zwolennicy zabijania wyglądali na ciężko sfrustrowanych.

W obu pikietach uczestniczyła Irene van der Wende, która przyjechała z Holandii aby nas wesprzeć. W młodości została zgwałcona i nakłoniona później do aborcji poczętego w wyniku gwałtu dziecka. Daje bardzo mocne świadectwo, że aborcja jest dla kobiety znacznie gorszą traumą niż gwałt.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/08/mariusz-dzierżawski.jpg[/author_image] [author_info]Mariusz Dzierżawski[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN