Szukaj
Close this search box.

Pikiety w Leżajsku i Grodzisku Dolnym – relacja

pikieta RynasiewiczKomórka rzeszowska zorganizowała dziś pomimo deszczu, pikiety przed kościołami w Leżajsku (słynna bazylika OO.Bernardynów) i Grodzisku Dolnym. Ta druga miejscowość to rodzinna wioska lidera PO na Podkarpaciu - posła Zbigniewa Rynasiewicza, oddalona od Rzeszowa o 60 km. Leżajsk to matecznik jego wyborców. Staliśmy przy bramach kościołów, a tłumy ludzi wychodzące z Mszy św. oglądały nasz baner.

pikieta RynasiewiczKomórka rzeszowska zorganizowała dziś pomimo deszczu, pikiety przed kościołami w Leżajsku (słynna bazylika OO.Bernardynów) i Grodzisku Dolnym. Ta druga miejscowość to rodzinna wioska lidera PO na Podkarpaciu – posła Zbigniewa Rynasiewicza, oddalona od Rzeszowa o 60 km. Leżajsk to matecznik jego wyborców. Staliśmy przy bramach kościołów, a tłumy ludzi wychodzące z Mszy św. oglądały nasz baner.

Niektórzy podchodzili i gratulowali mówiąc: „dobrze , że to robicie”. Niektórzy nie wierzyli, że poseł Rynasiewicz głosował za aborcją i mówili :”przecież to taki dobry chrześcijanin”. Mały synek zapytał ojca: „tato, co to jest aborcja” , a ojciec mu odpowiedział wprost: ” to zabijanie dzieci”. Przewinęło się koło nas mnóstwo ludzi , którzy pozytywnie przyjmowali pikietę, ale widzieliśmy 3 osoby , które coś mruczały pod nosem i kręciły głowami z niezadowolenia. W Grodzisku jakiś „życzliwy” nasłał na nas policję, która nas wylegitymowała.

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN