Pikiety w Leżajsku i Grodzisku Dolnym – relacja

pikieta RynasiewiczKomórka rzeszowska zorganizowała dziś pomimo deszczu, pikiety przed kościołami w Leżajsku (słynna bazylika OO.Bernardynów) i Grodzisku Dolnym. Ta druga miejscowość to rodzinna wioska lidera PO na Podkarpaciu - posła Zbigniewa Rynasiewicza, oddalona od Rzeszowa o 60 km. Leżajsk to matecznik jego wyborców. Staliśmy przy bramach kościołów, a tłumy ludzi wychodzące z Mszy św. oglądały nasz baner.

pikieta RynasiewiczKomórka rzeszowska zorganizowała dziś pomimo deszczu, pikiety przed kościołami w Leżajsku (słynna bazylika OO.Bernardynów) i Grodzisku Dolnym. Ta druga miejscowość to rodzinna wioska lidera PO na Podkarpaciu – posła Zbigniewa Rynasiewicza, oddalona od Rzeszowa o 60 km. Leżajsk to matecznik jego wyborców. Staliśmy przy bramach kościołów, a tłumy ludzi wychodzące z Mszy św. oglądały nasz baner.

Niektórzy podchodzili i gratulowali mówiąc: “dobrze , że to robicie”. Niektórzy nie wierzyli, że poseł Rynasiewicz głosował za aborcją i mówili :”przecież to taki dobry chrześcijanin”. Mały synek zapytał ojca: “tato, co to jest aborcja” , a ojciec mu odpowiedział wprost: ” to zabijanie dzieci”. Przewinęło się koło nas mnóstwo ludzi , którzy pozytywnie przyjmowali pikietę, ale widzieliśmy 3 osoby , które coś mruczały pod nosem i kręciły głowami z niezadowolenia. W Grodzisku jakiś “życzliwy” nasłał na nas policję, która nas wylegitymowała.

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN