Pikietuj Ewę Kopacz razem z nami! Zapraszamy na Patelnię w Warszawie!

Zbliżają się wybory parlamentarne, więc tym bardziej aktywnie pojawiamy się na ulicach miast, aby uświadamiać obywateli o obłudzie i zakłamaniu polityków. W stolicy Polski pikietujemy obecną panią premier, która popiera prawo do zabijania niektórych dzieci.

Zbliżają się wybory parlamentarne, więc tym bardziej aktywnie pojawiamy się na ulicach miast, aby uświadamiać obywateli o obłudzie i zakłamaniu polityków.

W stolicy Polski pikietujemy obecną panią premier, która popiera prawo do zabijania niektórych dzieci. Nie wszyscy wiedzą, czym jest aborcja, jak ona naprawdę wygląda, dlatego niezależnie od warunków pogodowych stoimy w jednym z najbardziej ruchliwych miejsc w Warszawie – Patelni, aby pokazać przechodniom prawdę.

20151006_182419Pojawiają się wprawdzie przeciwnicy naszych akcji, którzy w sposób wulgarny odnoszą się do wolontariuszy Fundacji Pro – Prawo do Życia, ale pocieszający jest fakt, że nie brakuje ludzi dobrej woli o wrażliwym sercu, którzy przekazują nam słowa wsparcia i otuchy. Jedna z kobiet, wdzięczna za naszą obecność, podeszła wręczając białą różę.

To od nas zależy jak będzie wyglądała przyszłość Polski. Potrzeba nam ludzi odważnych, którzy staną w obronie każdego poczętego życia. W takich osobach jest nasza nadzieja.

Zapraszamy na pikiety w centrum Warszawy na popularnej Patelni: wtorek 20.10, godz. 17:15-18:30 oraz czwartek 22.10, godz. 17:15-18:30.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Patrycja Zdziech – warszawska komórka Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN