Szukaj
Close this search box.

Pikieta w Zelowie – relacja

Dn. 15.06.2016 r. w Zelowie Fundacja Pro-Prawo do Życia wraz z ONR Oddział Zelów i Domowym Kościołem zorganizowali pikietę pod hasłem Stop Aborcji. Podczas pikiety zbierane były podpisy pod projektem chroniącym życie ludzkie od poczęcia. Osoby, które się podpisywały, zaznaczały że w sprawie życia ludzkiego nigdy nie można być obojętnym!

Dn. 15 czerwca w Zelowie Fundacja Pro-Prawo do Życia wraz z ONR Oddział Zelów i Domowym Kościołem zorganizowali pikietę pod hasłem Stop Aborcji.

Podczas pikiety zbierane były podpisy pod projektem chroniącym życie ludzkie od poczęcia. Osoby, które się podpisywały, zaznaczały że w sprawie życia ludzkiego nigdy nie można być obojętnym! Tym samym, zachęcały również innych przechodniów do pójścia w ich ślady. Niektórzy brali również karty do domu by zebrać podpisy wśród najbliższych.

W ubiegłych latach w Zelowie zdarzały się pojedyncze ataki na pikietujących w obronie życia. Były to głównie ostre obelgi słowne, ale również zdarzało się, że czyjaś mowa ciała zdradzała chęć pobicia któregoś z wolontariuszy. Obecnie postawa Zelowian jest bardzo budująca! Stają oni w sposób zdecydowany po stronie wartości jaką jest życie ludzkie. Nie jest ono już im obojętne.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/09/Jakub-Krawczyk.jpg[/author_image] [author_info]Jakub Krawczyk – koordynator regionalny woj. łódzkiego; Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN