Szukaj
Close this search box.

Pikieta w Świebodzicach i Kamiennej Górze

21 marca zorganizowaliśmy dwie pikiety. Po raz pierwszy postanowiliśmy "uderzyć" poza nasze miasto i działaliśmy w Świebodzicach, a następnie w Kamiennej Górze. W Świebodzicach nie bez powodu jako miejsce pikiety wybraliśmy pomnik Jana Pawła II.

21 marca zorganizowaliśmy dwie pikiety. Po raz pierwszy postanowiliśmy „uderzyć” poza nasze miasto i działaliśmy w Świebodzicach, a następnie w Kamiennej Górze.

W Świebodzicach nie bez powodu jako miejsce pikiety wybraliśmy pomnik Jana Pawła II, który stanowczo opowiadał się przeciwko aborcji. Ponadto jest to miejsce, gdzie przechodzi mnóstwo ludzi oraz przejeżdża wiele aut. Po godzinnej pikiecie udaliśmy się do Kamiennej Góry, gdzie ustawiliśmy się przy rondzie obok tablicy poświęconej Janowi Pawłowi II. Mieliśmy ze sobą baner oraz megafon, z którego puszczaliśmy nagrania uświadamiające, jak wygląda aborcja eugeniczna.

Reakcje przechodniów w obu miastach były różne. Niektórzy nie reagowali na pikietę, inni pukali się w czoło, a jeszcze inni wyrażali poparcie dla tego co robimy. W obu przypadkach mieliśmy ochronę służb.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2018/03/Damian-Danielak.jpg[/author_image] [author_info]Damian Danielak – wolontariusz w Fundacji Pro-Prawo do Życia; komórka Wałbrzych[/author_info] [/author]

 

 

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN