Pikieta w Radomsku – relacja

Już od pewnego czasu mieszkańcy Radomska wyrażali chęć wzięcia udziału w działaniach mających na celu ratowanie życia. Dlatego też dn. 31 maja 2016 r. przy ul. Piastowskiej 17 w Radomsku stanęli oni z plakatami obnażającymi prawdę o aborcji. Tego dnia rozeszła się tam wieść o tym, jak strasznym okrucieństwem jest mordowanie małego dziecka w łonie matki.

Już od pewnego czasu mieszkańcy Radomska wyrażali chęć wzięcia udziału w działaniach mających na celu ratowanie życia. Dlatego też dn. 31 maja 2016 r. przy ul. Piastowskiej 17 w Radomsku stanęli oni z plakatami obnażającymi prawdę o aborcji. Tego dnia rozeszła się tam wieść o tym, jak strasznym okrucieństwem jest mordowanie małego dziecka w łonie matki.

Wśród przechodniów część osób podpisywała się pod obywatelskim projektem “Stop Aborcji”. Niektórzy oprócz złożenia podpisu pod inicjatywą ratującą życie przystawali, aby z nami porozmawiać. Okazało się, że wśród tych ludzi byli też ci, którzy chcieli się doradzić albo rozwiać wątpliwości w konkretnym temacie. Poruszony został również temat in vitro – metody, przy której giną małe dzieci oraz naprotechnologii, czyli skutecznego leczenia niepłodności.

Cieszymy się, że mogliśmy w jakikolwiek sposób pomóc i wesprzeć słowem tych, którzy do nas podchodzili!

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/09/Jakub-Krawczyk.jpg[/author_image] [author_info]Jakub Krawczyk – koordynator regionalny Fundacji Pro-Prawo do Życia; woj. łódzkie[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN