Pikieta w Pile podczas spektaklu z Marią Czubaszek

01.2015 pila21 stycznia 2015 o godzinie 18 pokazywaliśmy i mówiliśmy prawdę o aborcji przed RCK w Pile. Plakaty zobaczyło ponad 500 widzów spektaklu "Dużo kobiet, bo aż trzy", w którym brała udział Maria Czubaszek, znana z tego, że w wielu wypowiedziach prasowych opowiada o swoich dwóch aborcjach i twierdzi, że zrobiłaby to ponownie.

01.2015 pila21 stycznia 2015 o godzinie 18 pokazywaliśmy i mówiliśmy prawdę o aborcji przed RCK w Pile. Plakaty zobaczyło ponad 500 widzów spektaklu “Dużo kobiet, bo aż trzy”, w którym brała udział Maria Czubaszek, znana z tego, że w wielu wypowiedziach prasowych opowiada o swoich dwóch aborcjach i twierdzi, że zrobiłaby to ponownie. Niezależnie od dobrej widoczności plakatów w formacie 2,7*1,8 metra docieraliśmy do przechodniów również przekazem słownym z użyciem megafonu.Tym samym nasza pikieta nie dała się nie zauważyć.

Zaszczycili nas swoim zainteresowaniem również przedstawiciele mediów lokalnych i krajowych, którzy napisali szereg relacji z wyraźnymi zdjęciami lub materiałem wideo (można je znaleźć w Internecie wpisując hasło “czubaszek w pile”).

Dziękujemy za wsparcie pikiety kolegom z ONR Piła, Pilskiego Koła Młodzieży Wszechpolskiej, Wielkopolskiego Koła Miłośników Armii Krajowej i Gazety Polskiej. Dziękujemy, że stanęliście mężnie w obronie najsłabszych.

Reakcje przechodniów były skrajne. Od wyrazów poparcia do epitetów. Podobnie skrajne są liczne komentarze pod tekstami dziennikarzy w prasie elektronicznej.

Mamy nadzieję, że stało się jasne, że nie zgadzamy się aby pochwalać i propagować obiektywne zło jakim jest mordowanie dzieci nazywane aborcją.

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN