Pikieta w Pabianicach – relacja

W piątek 17 czerwca, kilka minut po godzinie 15:00 rozpoczęliśmy na terenie parkingu pabianickiego Centrum Handlowego "ECHO" pikietę antyaborcyjną oraz zbiórkę podpisów pod Inicjatywą Ustawodawczą "Stop aborcji". Teren był prywatny, mimo to jednak uzyskaliśmy zgodę ochrony na przeprowadzenie zgromadzenia.

W piątek 17 czerwca, kilka minut po godzinie 15:00, rozpoczęliśmy na terenie parkingu pabianickiego Centrum Handlowego “ECHO” pikietę antyaborcyjną oraz zbiórkę podpisów pod Inicjatywą Ustawodawczą “Stop aborcji”. Teren był prywatny, mimo to jednak uzyskaliśmy zgodę ochrony na przeprowadzenie zgromadzenia.

Reakcje ludzi były dość neutralne, poza jednym panem, który zareagował wobec nas dość ostro. Poza tym incydentem, pikieta przebiegła spokojnie. Dosyć sporym utrudnieniem dla tego wydarzenia był porywisty wiatr, jednak mimo tak niesprzyjających nam warunków atmosferycznych, staliśmy z banerem i zbieraliśmy podpisy pod ustawą znoszącą ludobójstwo.

Kolejne pikiety już wkrótce.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/06/kacper-lesień.jpg[/author_image] [author_info]Kacper Lesień – koordynator komórki w Pabianicach[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN