Pikieta w obronie nienarodzonych w Łodzi – relacja

pikieta28.01.2015W dniu 26 stycznia 2015 r. o godz. 17:00 na pasażu Schillera w Łodzi odbyła się kolejna pikieta w obronie życia dzieci nienarodzonych. Przez godzinę trzymaliśmy banery pokazujące czym tak naprawdę jest aborcja i jak tragiczne skutki ze sobą niesie. Jeden z uczestników rozdawał film "Nie o Mary Wagner", reż. Grzegorza Brauna.

pikieta28.01.2015W dniu 26 stycznia 2015 r. o godz. 17:00 na pasażu Schillera w Łodzi odbyła się kolejna pikieta w obronie życia dzieci nienarodzonych. Przez godzinę trzymaliśmy banery pokazujące czym tak naprawdę jest aborcja i jak tragiczne skutki ze sobą niesie. Jeden z uczestników rozdawał film “Nie o Mary Wagner”, reż. Grzegorza Brauna. Mary, znana obrończyni życia z Kanady, została aresztowana 23 grudnia 2014 roku za wręczanie róż kobietom w klinice aborcyjnej i za próbę nakłaniania ich do zmiany decyzji.

Reakcje przechodniów były jak zawsze różne. Jedni bardzo nas wspierali, inni głośno wyrażali swoje poparcie dla aborcji. Jednak nie to jest w tym wszystkim najważniejsze. Pikietowaliśmy, żeby pokazać, że aborcja to nie jest jakiś “złoty środek” czy nic nie znaczący zabieg. Aborcja to konkretne cierpienie, to ból, to rozerwane ciałko małego człowieka. Choćbyśmy bardzo starali się ubierać aborcję w piękne słowa – prawda jest bolesna. My chcemy bronić tej PRAWDY.

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN