Pikieta w obronie nienarodzonych w Kaliszu – relacja

Pikieta Kalisz 1Dnia 17.01 w Kaliszu po otwarciu wystawy „Wybierz życie" koordynator leszczyńskiej grupy Fundacji Pro – prawo do życia wraz ze wszystkimi osobami przeszli na plac św. Józefa w Kaliszu, gdzie zorganizował pikietę antyaborcyjną. Wzięło w niej udział 17 osób.

Pikieta Kalisz 1Dnia 17.01 w Kaliszu po otwarciu wystawy „Wybierz życie” koordynator leszczyńskiej grupy Fundacji Pro – prawo do życia wraz ze wszystkimi osobami przeszli na plac św. Józefa w Kaliszu, gdzie zorganizował pikietę antyaborcyjną. Wzięło w niej udział 17 osób. Taka liczebność na pierwszej pikiecie umacnia nas w przekonaniu, że już po kursie dla prolajferów (31.01.br) utworzona zostanie w Kaliszu nowa komórka, która aktywnie będzie prowadzić swoje akcje i zmieniać swoje otoczenie. Obyśmy w jak największym gronie chronili życia poczętego poprzez pokazywanie ludziom prawdy o aborcji i jej negatywnych skutkach dla kobiety, a także najbliższej jej rodziny.

Pikieta Kalisz 2Podczas pikiety towarzyszyła nam kobieta, mama rocznego dziecka, której lekarze w 10 tyg. ciąży proponowali aborcję, ponieważ stwierdzili że dziecko będzie bardzo chore. Kobieta nie mogła pogodzić się z myślą o aborcji i tego nie dokonała. Cóż się potem okazało? Urodziło się całkowicie zdrowe dziecko. Kobieta uczestnicząc w pikiecie chciała pokazać wszystkim, iż wiara i nadzieja są bardzo ważne. Życie jest pierwszym i najważniejszym darem dla każdego człowieka.

Już teraz zachęcam wszystkich do włączenia się w nasze akcje i przystąpienia do kursu dla prolajferów. Swoje zgłoszenia można wysłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego:

https://proprawodozycia.pl/index.php/rekrutacja/kursy-dla-proliferow/11-strony-statyczne/825-ankieta-rekrutacyjna-zgloszenie-na-kurs

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN