Pikieta w obronie małżeństwa i rodziny – relacja z Wrocławia

W ubiegły wtorek 15 września br. w godz. 17.00 do 18.30 wolontariusze Fundacji Pro – Prawo do życia, zbierali podpisy pod petycją w obronie małżeństwa i rodziny. Nierozerwalne małżeństwo to fundament na którym opiera się trwała i szczęśliwa rodzina. Lobby lewicowe próbuje narzucić patologiczną formę małżeństwa. Promuje rozwiązłość seksualną, homoseksualizm i prawo do zabijania dzieci.

W ubiegły wtorek 15 września br. na wrocławskim rynku w godz. 17.00 do 18.30 wolontariusze Fundacji Pro – Prawo do życia, zbierali podpisy pod petycją w obronie małżeństwa i rodziny. Nierozerwalne małżeństwo to fundament na którym opiera się trwała i szczęśliwa rodzina. Lobby lewicowe próbuje narzucić patologiczną formę małżeństwa. Promuje rozwiązłość seksualną, homoseksualizm i prawo do zabijania dzieci.

Przypominaliśmy, że praktykom homoseksualnym towarzyszą liczne patologie. Z powodu mnogości partnerów i używania nieprzeznaczonych do stosunków seksualnych części ciała, szerzą się wśród nich epidemie: HIV, syfilisu, raka odbytu, rzeżączki, wirusowych zakażeń wątroby typu B i C . Konsekwencją jest średnie skrócenie długości życia o 20 lat. Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów 10 do 20 razy częściej niż przeciętnie. Ofiarami lobby homoseksualnego są sami homoseksualiści, utwierdzani w swoim postępowaniu, zniechęcani do podjęcia terapii.

Konsekwencje homoseksualnego trybu życia zbadał i opisał amerykański psycholog dr Cameron. Propagatorzy dewiacji usiłowali wielokrotnie zdyskredytować badania dra Camerona, ale zostali sądownie zmuszeni do zaniechania oszczerstw. Wyrokiem z dnia 1 lipca, Sąd Okręgowy w Toruniu nakazał Stowarzyszeniu Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksulanych, Osób Transpłciowych oraz Osób Queer „Pracownia Różnorodności” oraz grupie aktywistów LGBT przeproszenie  dra Paula Camerona za naruszenie jego dobrego imienia oraz renomy naukowej.

Wiele osób dziękowało nam za walkę o prawdę, ale znalazł się  również wandal, który rozłączył megafon. Za zakłócenie legalnego zgromadzenia został ukarany przez Policję mandatem.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg [/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator wrocławskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN