Pikieta w obronie dzieci – przyjdź i Ty!

przemocW najbliższy piątek 31.01 o godzinie 10:30 warszawska komórka Fundacji Pro-prawo do życia organizuje pikietę antyaborcyjną pod lokalem „państwomiasto" na ul. Władysława Andersa 29, gdzie proaborcyjna organizacja Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny przeprowadzi seminarium poświęcone obowiązującej w Polsce ustawie aborcyjnej.

przemocW najbliższy piątek 31.01 o godzinie 10:30 warszawska komórka Fundacji Pro-prawo do życia organizuje pikietę antyaborcyjną pod lokalem „państwomiasto” na ul. Władysława Andersa 29, gdzie proaborcyjna organizacja Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny przeprowadzi seminarium poświęcone obowiązującej w Polsce ustawie aborcyjnej.
Na spotkaniu ma zostać zaprezentowany raport „20 lat tzw. ustawy antyaborcyjnej w Polsce”. Znając działalność Federacji, podejrzewamy, że w raporcie przemilczana zostanie kwestia rzezi dzieci nienarodzonych, jaka od kilkudziesięciu lat odbywa się w Polsce zgodnie z literą prawa. W samym 2011 roku, legalnie zamordowano 669 dzieci, z czego 620 tylko dlatego, że podejrzewano je o chorobę (w tym zespół Downa).
Na naszą pikietę zapraszamy wszystkich, którzy nie zgadzają się na przemilczanie śmierci setek bezbronnych dzieci rocznie i popierają prawo do życia dla każdego człowieka, niezależnie od wieku!

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN