Szukaj
Close this search box.

Pikieta w Lubinie – relacja

21 czerwca 2016r. w Lubinie, na ruchliwym przejściu dla pieszych w okolicach centrum handlowego i Prokuratury Rejonowej, zorganizowano pikietę antyaborcyjną autorstwa fundacji PRO Prawo do Życia, wraz ze zbiórką podpisów pod inicjatywą ustawodawczą "Stop Aborcji".

21 czerwca 2016r. w Lubinie, na ruchliwym przejściu dla pieszych w okolicach centrum handlowego i Prokuratury Rejonowej, zorganizowano pikietę antyaborcyjną autorstwa fundacji PRO Prawo do Życia, wraz ze zbiórką podpisów pod inicjatywą ustawodawczą „Stop Aborcji”.

Z uwagi na ważny mecz piłkarski polskiej reprezentacji na ulicach ruch zamarł prawie całkowicie, lecz mimo to, z pomocą lokalnej grupy ONR, wolontariusze uzyskali poparcie dla projektu od ponad pięćdziesięciu obywateli.

Ponadto, kolejny raz na pozór zwyczajne kobiety udowodniły, że życie ich dzieci, które kiedyś chciały odrzucić, daje więcej spełnienia, niż wygoda czy status społeczny. A z czasem przynosi im miłość i radość, a nie problemy i traumy, jak przypuszczały.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/06/mateusz-maciejewski.jpg[/author_image] [author_info]Mateusz Maciejewski – koordynator legnickiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN