Pikieta w Lubinie – relacja

21 czerwca 2016r. w Lubinie, na ruchliwym przejściu dla pieszych w okolicach centrum handlowego i Prokuratury Rejonowej, zorganizowano pikietę antyaborcyjną autorstwa fundacji PRO Prawo do Życia, wraz ze zbiórką podpisów pod inicjatywą ustawodawczą "Stop Aborcji".

21 czerwca 2016r. w Lubinie, na ruchliwym przejściu dla pieszych w okolicach centrum handlowego i Prokuratury Rejonowej, zorganizowano pikietę antyaborcyjną autorstwa fundacji PRO Prawo do Życia, wraz ze zbiórką podpisów pod inicjatywą ustawodawczą “Stop Aborcji”.

Z uwagi na ważny mecz piłkarski polskiej reprezentacji na ulicach ruch zamarł prawie całkowicie, lecz mimo to, z pomocą lokalnej grupy ONR, wolontariusze uzyskali poparcie dla projektu od ponad pięćdziesięciu obywateli.

Ponadto, kolejny raz na pozór zwyczajne kobiety udowodniły, że życie ich dzieci, które kiedyś chciały odrzucić, daje więcej spełnienia, niż wygoda czy status społeczny. A z czasem przynosi im miłość i radość, a nie problemy i traumy, jak przypuszczały.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/06/mateusz-maciejewski.jpg[/author_image] [author_info]Mateusz Maciejewski – koordynator legnickiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN