Szukaj
Close this search box.

Pikieta w Krakowie, obfitująca w wiele interakcji

W środowe popołudnie, 10 marca, zorganizowaliśmy pikietę antyaborcyjną przy przejściu podziemnym obok Teatru Słowackiego w Krakowie. Podczas pikiety zbieraliśmy podpisy pod nowym projektem ustawy całkowicie zakazującym zabijania nienarodzonych dzieci.

W ciągu dwóch godzin udało się nam zebrać kilkadziesiąt podpisów. Tym razem pikieta była obfita w wiele interakcji z przechodniami. Niestety poza wyrazami wsparcia i udzielonymi podpisami, spotkaliśmy się również z bardzo mocnymi obelgami, nihilistycznymi i bluźnierczymi okrzykami, a nawet z życzeniami śmierci.

Odbyliśmy również wiele dyskusji ze zwolennikami mordowania niewinnych. Pod koniec zbiórki miał miejsce przykry incydent. Mianowicie pewien pan, wypełniając kartę podpisów, zamieścił na niej bardzo obraźliwe słowa. Na szczęście nie podjął próby zniszczenia naszych kart podpisowych, co niestety w przeszłości miało już kilka razy miejsce.

Pomimo nieprzyjaznych interakcji z częścią przechodniów, nie poddajemy się i działamy dalej. Cieszymy się, że zarówno starsze, jak i młodsze osoby podpisują się pod naszym projektem.

Zbieramy siły na dalsze akcje, bardzo zachęcamy do włączenia się w nasze działania. Wspólnie zakończmy okrutny proceder mordowania najmniejszych dzieci!

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN