Pikieta w Jeleniej Górze

W piątek 27 stycznia odbyła się pikieta pod Wojewódzkim Centrum Szpitalnym w Jeleniej Górze, przeciwko zabijaniu nienarodzonych dzieci. Rozpoczęła się ona od błogosławieństwa udzielonego pikietującym przez księży z parafii świętego Wojciecha w Jeleniej Górze: proboszcza Stanisława Bakesa i wikarego Krzysztofa Czerwińskiego.

W piątek 27 stycznia odbyła się pikieta pod Wojewódzkim Centrum Szpitalnym w Jeleniej Górze, przeciwko zabijaniu nienarodzonych dzieci.

Rozpoczęła się ona od błogosławieństwa udzielonego pikietującym przez księży z parafii świętego Wojciecha w Jeleniej Górze: proboszcza Stanisława Bakesa i wikarego Krzysztofa Czerwińskiego.

Podczas pikiety zgromadzeni odmawiali różaniec. Reakcje były różne – podchodziły osoby, które reagowały ze zrozumieniem i życzliwością, ale byli też tacy, który złościli się, jakby nie rozumieli sensu wydarzenia.

 

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Urszula Lisowska – wolontariusz w Fundacji Pro – Prawo do Życia; komórka Jelenia Góra[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN