Szukaj
Close this search box.

Pikieta w Gliwicach – relacja

8 maja 2019 roku działacze Fundacji Pro - Prawo do życia pikietowali pod gliwickim biurem posła PiS Jarosława Gonciarza. Partia rządząca nie robi nic w sprawie obrony dzieci przez aborcją, a nawet blokuje wszelkie inicjatywy społeczne podejmowane w tym kierunku. Należy zaznaczyć, że codziennie w Polsce statystycznie ginie kilka nienarodzonych istot ludzkich a posłowie udają, że nic się nie dzieje.

Nasze dwa duże banery na głównej ulicy Gliwic zostały szybko dostrzeżone co zaowocowało kilkoma dobrymi rozmowami z przechodzącymi zwolennikami PIS-u, którzy nie wiedzieli, że „dobra zmiana” tak naprawdę ma na rękach krew niewinnych istot ludzkich. Byli zdumieni i zaszokowani informacjami na temat obecnej sytuacji panującej pod tym względem w Polsce. Oczywiście, nie obyło się i bez krytycznych uwag pod naszym adresem od niektórych z przechodzących, ale głosów popierających naszą akcję było o wiele więcej.

Chcemy podziękować wszystkim uczestnikom pikiety i zaprosić wszystkich innych na dalsze nasze akcje które odbędą się już niebawem.

Zdjęcia: Tomasz Kaczmarek

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN