Pikieta w Gliwicach

W dniu 19 czerwca 2019 roku o godzinie 17.00 zebraliśmy się przed Szpitalem Wielospecjalistycznym w Gliwicach przy ulicy Kościuszki 1 na cyklicznej pikiecie w obronie mordowanych nienarodzonych dzieci.

Nasza obecność z dużym banerem wzbudzała zainteresowanie przejeżdżających nieopodal kierowców, co jakiś czas pozdrawiających nas klaksonem. Był też jeden głos nieprzychylny ale jakże trafny (na niekorzyść zwolenników zabijania) – jeden z przejeżdżających kierowców krzyknął w naszym kierunku: : “wybór matki”. Czyli uznał, że kobieta w ciąży to matka, a jeżeli jest matka jest i dziecko. Czyli reasumując zażądał wolnego wyboru przez matkę czy może pozwolić dziecku żyć czy może je zabić. Zgroza! Przechodzący obok nas przechodnie z ciekawością oglądali banery i czytali zawarte na nich informacje. O godzinie 18.30 zakończyliśmy pikietę.

Zapraszamy na następną akcję w obronie nienarodzonych, która odbędzie się już niedługo. O terminie poinformujemy na stronie internetowej.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN