Szukaj
Close this search box.

Pikieta w Bydgoszczy – relacja

W czwartek, 23 czerwca 2016 roku, przeprowadziliśmy kolejną zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy "Stop aborcji 2016" na ulicy Mostowej, jednej z głównych ulic Bydgoszczy. Pomimo upalnej pogody, działaliśmy aktywnie i zebraliśmy wiele podpisów.

W czwartek, 23 czerwca 2016 roku, przeprowadziliśmy kolejną zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Stop aborcji 2016” na ulicy Mostowej, jednej z głównych ulic Bydgoszczy. Pomimo upalnej pogody, działaliśmy aktywnie i zebraliśmy wiele podpisów.

Zbiórkę zorganizowaliśmy obok naszego baneru, który przyciągał uwagę wszystkich przechodzących. Niektórych szokował, inni dziękowali, że prowadzimy takie akcje. Tym bardziej, że pogoda była niezwykle upalna. Cała akcja przebiegła spokojnie i zgodnie z zamierzeniami. Możemy pochwalić się, że coraz więcej osób wspiera naszą inicjatywę, a podpisów wciąż przybywa i przybywa.

W tym tygodniu będziemy jeszcze raz z akcją w centrum miasta, także osoby, które nie zdążyły się podpisać będą miały do tego okazję. Więcej informacji o kolejnej zbiórce już niedługo na naszym fanpage’u.  Do zobaczenia!

 

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/06/Adrianna-K.-Piekarska.jpg[/author_image] [author_info]Adrianna K. Piekarska – bydgoska komórka Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN