Pikieta Stop Pedofilii pod warszawskim ratuszem rozbita przez straż miejską. Furgonetka bezprawnie odholowana. Czy na zlecenie Rafała Trzaskowskiego?

Fundacja Pro - Prawo do Życia zorganizowała dziś (05.08.2020r.) pikietę pod ratuszem w Warszawie. Celem był między innymi sprzeciw wobec polityki Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Przypominamy, że władze Warszawy przeznaczyły w ciągu ostatnich 2 lat 7 milionów złotych na dofinansowanie organizacji zajmującymi się orientacjami seksualnymi.

Straż Miejska postanowiła bezprawnie odholować Fundacyjny samochód. Strażnicy w pewnym momencie zaczęli po prostu szarpać uczestników zgromadzenia, którzy nagrywali interwencję i próbowali odzyskać swoje prywatne rzeczy zostawione w samochodzie. Czy robili to na zlecenie Prezydenta Warszawy?

Policja pilnująca zgromadzenia nie reagowała. Nie reagowała również, gdy podszedł człowiek spoza zgromadzenia, zamierzając ukraść elementy nagłośnienia i dopiero interwencja przedstawiciela Fundacji sprawiła, że człowiek został zatrzymany.

Warto nadmienić, że to nie pierwsza pikieta w tym miejscu, której przeprowadzenie utrudniają strażnicy miejscy. Pikieta była zgłoszona do Urzędu Miasta i zorganizowana legalnie. Nie zostawimy tej sprawy!

Całość interwencji można zobaczyć TUTAJ.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN