Pikieta Stop Pedofilii pod warszawskim ratuszem rozbita przez straż miejską. Furgonetka bezprawnie odholowana. Czy na zlecenie Rafała Trzaskowskiego?

Fundacja Pro - Prawo do Życia zorganizowała dziś (05.08.2020r.) pikietę pod ratuszem w Warszawie. Celem był między innymi sprzeciw wobec polityki Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Przypominamy, że władze Warszawy przeznaczyły w ciągu ostatnich 2 lat 7 milionów złotych na dofinansowanie organizacji zajmującymi się orientacjami seksualnymi.

Straż Miejska postanowiła bezprawnie odholować Fundacyjny samochód. Strażnicy w pewnym momencie zaczęli po prostu szarpać uczestników zgromadzenia, którzy nagrywali interwencję i próbowali odzyskać swoje prywatne rzeczy zostawione w samochodzie. Czy robili to na zlecenie Prezydenta Warszawy?

Policja pilnująca zgromadzenia nie reagowała. Nie reagowała również, gdy podszedł człowiek spoza zgromadzenia, zamierzając ukraść elementy nagłośnienia i dopiero interwencja przedstawiciela Fundacji sprawiła, że człowiek został zatrzymany.

Warto nadmienić, że to nie pierwsza pikieta w tym miejscu, której przeprowadzenie utrudniają strażnicy miejscy. Pikieta była zgłoszona do Urzędu Miasta i zorganizowana legalnie. Nie zostawimy tej sprawy!

Całość interwencji można zobaczyć TUTAJ.

...

Więcej interesujących treści

Czego uczy nas nakaz zabicia Indi Gregory?

Sprawa Indi Gregory od kilku tygodni wstrząsa opinią publiczną na całym świecie. Nie pierwszy raz sąd w Wielkiej Brytanii nakazał zamordowanie chorego dziecka pomimo propozycji

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN