Pikieta “Stop Pedofilii” podczas Parady Równości

IMAG0092 tenW tym samym dniu, w którym Parada Równości przechodziła przez Warszawę, Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii" zorganizował pikietę edukującą warszawiaków na temat powiązań pedofilii z homoseksualizmem.

IMAG0092 tenW tym samym dniu, w którym Parada Równości przechodziła przez Warszawę, Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii” zorganizował pikietę edukującą warszawiaków na temat powiązań pedofilii z homoseksualizmem. Wybór miejsca naszej pikiety nie był przypadkowy. Stanęliśmy pod pomnikiem Nike, aby oprócz mijających nas w samochodach ludzi, zobaczyli nas także uczestnicy parady. Wiele mijających osób z zaciekawieniem przyglądało się naszym plakatom. Stały się one także obiektem zainteresowania uczestników parady. Wielu z nich robiło zdjęcia, można więc mieć nadzieję, że dane liczbowe dotyczące tego, jak często homoseksualiści molestują dzieci dadzą im do myślenia. W czasie trwania pikiety można było także złożyć podpis pod projektem ustawodawczym „Stop pedofilii”.

IMAG0095 ten

 

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN