Pikieta przy dworcu PKP we Wrocławiu

W sobotę 13 listopada przy ul. Peronowej we Wrocławiu odbyła się pikieta antyaborcyjna. Celem zgromadzenia było informowanie o celowym i zaplanowanym procederze zabijania dzieci w wyniku aborcji na użytek koncernów farmaceutycznych.

W przemówieniu przypominaliśmy m.in., że w latach 2011-2020 Departament Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych przekazał aż 867 milionów dolarów na badania z użyciem organów abortowanych dzieci. Podczas wygłaszania przemowy przez megafon, podeszła do nas feministka, która w niezwykle wulgarnych i kilkukrotnie powtarzanych oblegach znieważyła osoby biorące udział w pikiecie. Nieopodal stali policjanci, którzy zostali poinformowani o zajściu. Kobieta zostanie oskarżona z art. 212 kodeksu karnego.

Środowiska lewicowe przyzwyczaiły się, że obowiązuje ich podwójny standard. Wielokrotnie byli uniewinniani za zakłócanie akcji antyaborcyjnych. Miejmy nadzieję, że w tej sprawie wymiar sprawiedliwości stanie na wysokości zadania, a wyrok będzie dla tej kobiety pobudką do poprawy swojego zachowania.

Pikietę można było oglądać na żywo: https://www.facebook.com/FundacjaPro/videos/472806460724667

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN