Szukaj
Close this search box.

Pikieta przed szpitalem we Wrocławiu – relacja

USK2W piątek 23.01. br. odbyła się już 4 pikieta pod Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Od 2009 do 2014 r. w tym szpitalu zabito 167 nienarodzonych dzieci. Demonstrację rozpoczęliśmy już o godzinie 8.00, a trwała do godziny 9.30. Przechodnie różnie reagowali na ciałka zabitych dzieci.

USK2W piątek 23.01. br. odbyła się już 4 pikieta pod Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Od 2009 do 2014 r. w tym szpitalu zabito 167 nienarodzonych dzieci. Demonstrację rozpoczęliśmy już o godzinie 8.00, a trwała do godziny 9.30. Przechodnie różnie reagowali na ciałka zabitych dzieci. Były i wyrazy sympatii, zdarzały się też kuriozalne sytuacje, takie jak dialog z jednym aborcjonistą:

-Te zdjęcia oglądają dzieci.

-Dzieci w wyniku aborcji są zabijane.

-No i co z tego?!

Oprócz ustawionego baneru, rozdawaliśmy ulotki informujące o skali i skutkach aborcji. Przypomnijmy, że w Opolu dokonano aborcji za pomocą cesarskiego cięcia. Dziecko okazało się żywe, nie udzielono mu pomocy, po paru godzinach udusiło się. Czy i takie zdarzenia mają miejsce w USK?

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN