Pikieta przed szpitalem we Wrocławiu – relacja

USK2W piątek 23.01. br. odbyła się już 4 pikieta pod Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Od 2009 do 2014 r. w tym szpitalu zabito 167 nienarodzonych dzieci. Demonstrację rozpoczęliśmy już o godzinie 8.00, a trwała do godziny 9.30. Przechodnie różnie reagowali na ciałka zabitych dzieci.

USK2W piątek 23.01. br. odbyła się już 4 pikieta pod Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Od 2009 do 2014 r. w tym szpitalu zabito 167 nienarodzonych dzieci. Demonstrację rozpoczęliśmy już o godzinie 8.00, a trwała do godziny 9.30. Przechodnie różnie reagowali na ciałka zabitych dzieci. Były i wyrazy sympatii, zdarzały się też kuriozalne sytuacje, takie jak dialog z jednym aborcjonistą:

-Te zdjęcia oglądają dzieci.

-Dzieci w wyniku aborcji są zabijane.

-No i co z tego?!

Oprócz ustawionego baneru, rozdawaliśmy ulotki informujące o skali i skutkach aborcji. Przypomnijmy, że w Opolu dokonano aborcji za pomocą cesarskiego cięcia. Dziecko okazało się żywe, nie udzielono mu pomocy, po paru godzinach udusiło się. Czy i takie zdarzenia mają miejsce w USK?

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN