Pikieta przed ambasadą rosyjską. Wystosowaliśmy list do Putina.

ambasada2Rosyjska organizacja pro-life "Wojownicy Życia" chce zwrócić uwagę całemu światu na plagę aborcji, w wyniku której ginie corocznie około 1,5 miliona Rosjan. W nawiązaniu do św. Konstantyna, który zdelegalizował dzieciobójstwo (a którego święto prawosławni obchodzą 3 czerwca) zorganizowali oni dziś pikiety w wielu miejscach na świecie m. in. Kijowie, Montrealu i Nowym Jorku.

Sama organizacja ma zakaz pikietowania przed instytucjami takimi jak np. Duma Państwowa. W związku z tym Fundacja Pro-prawo do życia zorganizowała dziś na ich prośbę pikietę przed Ambasadą Rosyjską w Warszawie.

ambasada2Rosyjska organizacja pro-life “Wojownicy Życia” chce zwrócić uwagę całemu światu na plagę aborcji, w wyniku której ginie corocznie około 1,5 miliona Rosjan. W nawiązaniu do św. Konstantyna, który zdelegalizował dzieciobójstwo (a którego święto prawosławni obchodzą 3 czerwca) zorganizowali oni dziś pikiety w wielu miejscach na świecie m. in. Kijowie, Montrealu i Nowym Jorku.

Sama organizacja ma zakaz pikietowania przed instytucjami takimi jak np. Duma Państwowa. W związku z tym Fundacja Pro-prawo do życia zorganizowała dziś na ich prośbę pikietę przed Ambasadą Rosyjską w Warszawie. Uczestnicy mieli ze sobą plakat ukazujący Hitlera i dziecko po aborcji z napisem w języku polskim i rosyjskim “Aborcja zabiła więcej Rosjan niż Hitler. Powstrzymać ludobójstwo w Rosji.”

Wystosowaliśmy również list do Władimira Putina, Prezydenta Rosji z apelem o zaprzestanie zabijania dzieci. Treść listu znajdziesz tutaj.

{flike}

{vsig}galerie/pikieta_ambasada_rosyjska{/vsig}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN