Pikieta przeciwko zabijaniu chorych dzieci już w piątek!

mirosaw wielgoZapraszamy w piątek 20 września br. o godz. 8.30 na pikietę pod Centrum Dydaktycznym WUM przy ul. Księcia Trojdena 2a. W tym czasie odbywać się będzie tam konferencja, podczas której m.in. Mirosław Wielgoś (który kieruje Kliniką, w której zabija się dzieci z zespołem Downa) będzie zastanawiać się "jak optymalnie wykorzystać badanie ultrasonograficzne w celu skutecznego rozpoznawania chromosowych wad płodu w I trymestrze ciąży". Jesteśmy przekonani, że rozwój nauki ma służyć życiu, a nie wcześniejszemu wykrywaniu "wad" w celu wcześniejszego zabicia "wadliwych" ludzi.

mirosaw wielgoZapraszamy w piątek 20 września br. o godz. 8.30 na pikietę pod Centrum Dydaktycznym WUM przy ul. Księcia Trojdena 2a. W tym czasie odbywać się będzie tam konferencja, podczas której m.in. Mirosław Wielgoś (który kieruje Kliniką, w której zabija się dzieci z zespołem Downa) będzie zastanawiać się “jak optymalnie wykorzystać badanie ultrasonograficzne w celu skutecznego rozpoznawania chromosowych wad płodu w I trymestrze ciąży”. Jesteśmy przekonani, że rozwój nauki ma służyć życiu, a nie wcześniejszemu wykrywaniu “wad” w celu wcześniejszego zabicia “wadliwych” ludzi.

Jednocześnie w zaproszeniu na kongres czytamy, że “wraz z naszymi ekspertami, profesorami Mirosławem Wielgosiem (…), będziemy także rozważać jak później monitorować płód w przypadkach jego zagrożenia”. Największym zagrożeniem dla dzieci w łonach matek jest aborcja. Wyeliminowanie tego zagrożenia zmniejszyłoby umieralność tych dzieci o kilkaset osób rocznie.

Przychodzimy w piątek na pikietę, by sprzeciwiać się barbarzyństwu i aby stanąć w obronie chorych dzieci. Dołącz do nas!

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN