Pikieta przeciwko pedofilii w Białymstoku – relacja

100 0454W niedzielę 13 kwietnia 2014 r. zebraliśmy się o godzinie 13.00 na białostockim Rynku, aby pokazać swój sprzeciw wobec planów wprowadzenia w przedszkolach i szkołach szkodliwej edukacji seksualnej, która demoralizuje i deprawuje dzieci oraz sprzyja pedofilii.

100 0454W niedzielę 13 kwietnia 2014 r. zebraliśmy się o godzinie 13.00 na białostockim Rynku, aby pokazać swój sprzeciw wobec planów wprowadzenia w przedszkolach i szkołach szkodliwej edukacji seksualnej, która demoralizuje i deprawuje dzieci oraz sprzyja pedofilii. Trzymany przez uczestników pikiety plakat przyciągał uwagę przechodniów, szczególnie rodziców, którzy chętnie podpisywali się pod projektem ustawy.
Na pikiecie zjawiły się również lokalne media, m.in. radio i telewizja. Nasze zgromadzenie wsparli działacze Dzielnicy Podlaskiej Narodowego Odrodzenia Polski. Uczestnicy zbierali podpisy także w okolicy Rynku. Dużo osób podpisywało się od razu, gdy tylko usłyszało o inicjatywie ustawodawczej sprzeciwiającej się pedofilii. Niestety zdarzały się też osoby, które kategorycznie odmawiały złożenia podpisu, ponieważ twierdziły, że w seksedukacji dzieci nie ma niczego złego. Jednakże sporo mieszkańców Białegostoku było przychylnie nastawionych do naszej pikiety i chętnie składało podpisy, widząc zagrożenia płynące z seksualizacji dzieci i młodzieży. Po godzinie nasze zgromadzenie zostało zakończone. Kolejna pikieta odbędzie się w piątek 18 kwietnia o godzinie 12.00 na Rynku Kościuszki, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

4 grzechy ciężkie wpisane w in vitro

Zapłodnienie in vitro, będące jeszcze 10 lat temu „gorącym tematem” ze względu na niemoralność tej praktyki, obecnie zdaje się nie być w ogóle omawiane. Warto

Atak feministek na biuro organizacji pro-life w Rzymie

W miniony weekend we Włoszech aktywiści radykalnej lewicy zmobilizowali tysiące kobiet do wyjścia na ulice i maszerowania „przeciwko przemocy”. Jeden z takich przemarszów zorganizowano w

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN