Szukaj
Close this search box.

Pikieta przeciwko mordowaniu dziewczynek – dołącz do nas!

biala wstazkaW poniedziałek 2 grudnia br. odbędzie się Gala Wyróżnienia Białej Wstążki, podczas której obędzie się dyskusja na temat przemocy wobec kobiet w różnym wieku. Nasza Fundacja została zaproszona na to wydarzenie, ale kiedy spytaliśmy organizatorów co myślą o przemocy wobec dziewczynek przed narodzeniem, otrzymaliśmy informację, iż „lista gości tegorocznego spotkanie została zamknięta", mimo iż nie upłynął termin na potwierdzenie obecności. W związku z tym 2 grudnia br. o godz. 11.30 zapraszamy na pikietę, która odbędzie się przed budynkiem, w którym będzie miała miejsce Gala (Teatr Kamienica, Al. Solidarności 93). Będziemy tam, by upomnieć się o prawa tych dziewczynek, które morduje się przed narodzeniem. Czy może być bardziej perfidna forma przemocy wobec nich?

biala wstazkaW poniedziałek 2 grudnia br. odbędzie się Gala Wyróżnienia Białej Wstążki, podczas której obędzie się dyskusja na temat przemocy wobec kobiet w różnym wieku. Nasza Fundacja została zaproszona na to wydarzenie, ale kiedy spytaliśmy organizatorów co myślą o przemocy wobec dziewczynek przed narodzeniem, otrzymaliśmy informację, iż „lista gości tegorocznego spotkanie została zamknięta”, mimo iż nie upłynął termin na potwierdzenie obecności. W związku z tym 2 grudnia br. o godz. 11.30 zapraszamy na pikietę, która odbędzie się przed budynkiem, w którym będzie miała miejsce Gala (Teatr Kamienica, Al. Solidarności 93). Będziemy tam, by upomnieć się o prawa tych dziewczynek, które morduje się przed narodzeniem. Czy może być bardziej perfidna forma przemocy wobec nich?

Fundacja Centrum Praw Kobiet najwyraźniej wybiórczo traktuje przemoc wobec kobiet, skoro nie chce pozwolic, by podczas gali ktoś wstawiał się za tymi najmłodszymi.

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Przeprosiny

Przepraszam osoby uznane za pokrzywdzone przez Sąd Rejonowy w Gdańsk-Południe w sprawie II K 194/21. Mariusz Dzierżawski

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN