Szukaj
Close this search box.

Pikieta przeciwko demoralizacji dzieci w Łodzi – relacja

DSC00138We wtorek, 6 maja 2014, odbyła się w Łodzi na Placu Dąbrowskiego druga w tym mieście pikieta przeciwko demoralizacji dzieci. Plakat pokazujący przedstawicieli lewicowego środowiska LGBT z Europy Zachodniej mieli okazje obejrzeć pasażerowie środków komunikacji publicznej, natomiast przechodnie mogli podpisać się pod projektem inicjatywy ustawodawczej "Stop pedofilii".

DSC00138We wtorek, 6 maja 2014, odbyła się w Łodzi na Placu Dąbrowskiego druga w tym mieście pikieta przeciwko demoralizacji dzieci. Plakat pokazujący przedstawicieli lewicowego środowiska LGBT z Europy Zachodniej mieli okazje obejrzeć pasażerowie środków komunikacji publicznej, natomiast przechodnie mogli podpisać się pod projektem inicjatywy ustawodawczej „Stop pedofilii”.
DSC00140Zebraliśmy kilkadziesiąt podpisów. Pojawiły się również osoby sprzeciwiające się naszej demonstracji. Dlatego już wkrótce odbędzie się kolejna pikieta. Warto, aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się, że edukacja seksualna, uważana powszechnie za remedium na wszelkie problemy młodzieży, nie jest tak dobra, jak to się pozornie wydaje.

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN