Pikieta przeciwko demoralizacji dzieci w Łodzi – relacja

DSC00138We wtorek, 6 maja 2014, odbyła się w Łodzi na Placu Dąbrowskiego druga w tym mieście pikieta przeciwko demoralizacji dzieci. Plakat pokazujący przedstawicieli lewicowego środowiska LGBT z Europy Zachodniej mieli okazje obejrzeć pasażerowie środków komunikacji publicznej, natomiast przechodnie mogli podpisać się pod projektem inicjatywy ustawodawczej "Stop pedofilii".

DSC00138We wtorek, 6 maja 2014, odbyła się w Łodzi na Placu Dąbrowskiego druga w tym mieście pikieta przeciwko demoralizacji dzieci. Plakat pokazujący przedstawicieli lewicowego środowiska LGBT z Europy Zachodniej mieli okazje obejrzeć pasażerowie środków komunikacji publicznej, natomiast przechodnie mogli podpisać się pod projektem inicjatywy ustawodawczej “Stop pedofilii”.
DSC00140Zebraliśmy kilkadziesiąt podpisów. Pojawiły się również osoby sprzeciwiające się naszej demonstracji. Dlatego już wkrótce odbędzie się kolejna pikieta. Warto, aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się, że edukacja seksualna, uważana powszechnie za remedium na wszelkie problemy młodzieży, nie jest tak dobra, jak to się pozornie wydaje.

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN