Pikieta przeciw deprawacji dzieci w Poznaniu

DSC0925410 września o godzinie 18:30 członkowie poznańskiej komórki Fundacji PRO - prawo do życia spotkali się przed biurami poznańskich posłów Platformy Obywatelskiej, by przypomnieć im przed sejmowym czytaniem, jak ważny jest dla ochrony dzieci przed demoralizacją projekt ustawy Stop Pedofilii.

DSC0925410 września o godzinie 18:30 członkowie poznańskiej komórki Fundacji PRO – prawo do życia spotkali się przed biurami poznańskich posłów Platformy Obywatelskiej, by przypomnieć im przed sejmowym czytaniem, jak ważny jest dla ochrony dzieci przed demoralizacją projekt ustawy Stop Pedofilii. Docieraliśmy tym samym do mieszkańców Poznania.

Na pikiecie było obecnych około 10 osób oraz kilkoro przedstawicieli mediów – również tych ogólnopolskich. Z zainteresowaniem słuchano jak jeden z członków fundacji mówił przez megafon jakie zagrożenia niesie edukacja seksualna, którą próbuje się wprowadzić w polskich szkołach.

Jeden z plakatów informował o tym, jakie treści mają być przekazywane dzieciom już od najmłodszych lat według standardów edukacji seksualnej opracowanych przez Światową Organizację Zdrowia oraz że była minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz była poważnie zainteresowana wprowadzaniem tego typu zajęć do szkół. Drugi plakat pokazywał, że grupą szczególnie zainteresowaną taką edukacją są ruchy LGBT – obok szczegółowej wiedzy na temat antykoncepcji i masturbacji dzieci miałyby zdobywać wiedzę na temat praw mniejszości seksualnych. W praktyce oznaczałoby to promocję homoseksualnego stylu życia.

Dostarczanie młodym ludziom technicznych informacji na temat seksu w oderwaniu od sfery emocjonalnej poskutkuje rozbudzeniem nadmiernego zainteresowania seksem. Propagatorzy tego typu edukacji seksualnej najwyraźniej nie chcą widzieć spustoszeń, jakie już poczyniła ona w krajach Europy Zachodniej wśród nastolatków: więcej chorób wenerycznych, ciąż i aborcji to tylko niektóre z nich.

Chcemy, by dzieci miały normalne, zdrowe dzieciństwo, by potrafiły w przyszłości tworzyć szczęśliwe rodziny. Nie stanie się tak, jeśli od najmłodszych lat będą uczone by wyżej od odpowiedzialności stawiać egoistyczne dążenie do przyjemności.

Zapraszamy sympatyków do śledzenia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/poznan.stop.aborcji?fref=ts

 

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN