Szukaj
Close this search box.

Pikieta przeciw aborcji w Wałbrzychu

W Wałbrzychu odbyła się pikieta przeciwko aborcji. Tak na swoim fanpejdżu opisała ją wałbrzyska komórka: 27 grudnia odbyła się pikieta przeciw aborcji na Piaskowej Górze. Jak zwykle, ludzie reagowali na nią różnie. Niektórzy wyzywali, inni wyrażali słowa poparcia.

27 grudnia odbyła się pikieta przeciw aborcji na Piaskowej Górze. Jak zwykle, ludzie reagowali na nią różnie. Niektórzy wyzywali, inni wyrażali słowa poparcia.

Pod koniec jej trwania wezwano policję ze względu na baner jaki trzymaliśmy. Zostaliśmy spisani. Pikieta była wcześniej zgłaszana w Urzędzie Miasta pocztą elektroniczną. Przez niedopatrzenie nie poinformowano o manifestacji policji. Następnego dnia otrzymaliśmy telefonicznie przeprosiny za zaistniałą sytuację. Oczywiście zdajemy sobie sprawię z tego, że każdemu mogą zdarzyć się błędy, szczególnie w okresie świątecznym kiedy mamy wiele na głowie. W dzisiejszych czasach niewielu ludzi potrafi przyznać się do błędu.

W tym roku wałbrzyska komórka zorganizowała pięć pikiet przeciwko aborcji, z czego jedna pod szpitalem głośno odbiła się w lokalnych mediach.

 

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Damian Danielak – Fundacja Pro-Prawo do Życia; komórka Wałbrzych[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN